Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Opublikowano: niedziela, 07, lipiec 2019

IMG 152019 czerwca 2019r., w środę, odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

O godzinie 8.15 pożegnaliśmy się z klasami młodszymi 0-III, natomiast o 10.15
z klasami starszymi IV-VIII.

To był dla nauczycieli i uczniów bardzo trudny rok, ale uwieńczony wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Pierwszy raz z naszej szkoły odchodzili uczniowie klas ósmych. Największe gratulacje należą się najlepiej uczącym się absolwentkom:
Aleksandrze Sarnowskiej, która otrzymała tytuły Prymusa Roku i Najlepszego Absolwenta, Zuzannie Małkowskiej, która otrzymała tytuł Najlepszego Absolwenta, ale i tym, którzy uzyskali bardzo wysoki wynik na pierwszym egzaminie ósmoklasisty, czyli Aleksandrze Sarnowskiej,Michałowi Kuźmickiemu, Oliwii Budzyńskiej, Mateuszowi Palmowskiemu, Martynie Kotas.

Absolwentów pożegnała klasa siódma, przygotowując zabawny program artystyczny. Uwagę publiczności zwrócił film nakręcony przez klasę 8, który podsumowywał ich pobyt
w szkole podstawowej i zapewne będzie stanowił znaczącą pamiątkę dla uczniów jak
i nauczycieli.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dziękujemy za ciężką i owocną pracę w roku szkolnym 2018/2019, życzymy słonecznych
i niezapomnianych wakacji, udanego odpoczynku i wytchnienia od spraw szkolnych, a Absolwentom, aby dostali się do wymarzonych szkół.

Do zobaczenia we wrześniu !

 

Odsłony: 242