galeria

Piknik Rodzinny w Gminie Fabianki

Opublikowano: niedziela, 07, lipiec 2019

 

DSC00501

22 czerwca 2019 roku w Nasiegniewie odbył się piknik rodzinny z okazji rozpoczęcia lata. Na scenie oczywiście nie zabrakło występów naszych uczniów. Pięknie zaprezentowały się uczennice klasy 7 – Kinga Palmowska oraz Noemi Gehrke z repertuarem wokalnym oraz Wiktor Świec wraz z partnerką, którzy zatańczyli tańce towarzyskie. Należą się im gorące brawa.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Opublikowano: niedziela, 07, lipiec 2019

IMG 151919 czerwca 2019r., w środę, odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

O godzinie 8.15 pożegnaliśmy się z klasami młodszymi 0-III, natomiast o 10.15
z klasami starszymi IV-VIII.

To był dla nauczycieli i uczniów bardzo trudny rok, ale uwieńczony wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Pierwszy raz z naszej szkoły odchodzili uczniowie klas ósmych. Największe gratulacje należą się najlepiej uczącym się absolwentkom:
Aleksandrze Sarnowskiej, która otrzymała tytuły Prymusa Roku i Najlepszego Absolwenta, Zuzannie Małkowskiej, która otrzymała tytuł Najlepszego Absolwenta, ale i tym, którzy uzyskali bardzo wysoki wynik na pierwszym egzaminie ósmoklasisty, czyli Aleksandrze Sarnowskiej,Michałowi Kuźmickiemu, Oliwii Budzyńskiej, Mateuszowi Palmowskiemu, Martynie Kotas.

Absolwentów pożegnała klasa siódma, przygotowując zabawny program artystyczny. Uwagę publiczności zwrócił film nakręcony przez klasę 8, który podsumowywał ich pobyt
w szkole podstawowej i zapewne będzie stanowił znaczącą pamiątkę dla uczniów jak
i nauczycieli.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dziękujemy za ciężką i owocną pracę w roku szkolnym 2018/2019, życzymy słonecznych
i niezapomnianych wakacji, udanego odpoczynku i wytchnienia od spraw szkolnych, a Absolwentom, aby dostali się do wymarzonych szkół.

Do zobaczenia we wrześniu !

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka zdjęcia

Opublikowano: niedziela, 07, lipiec 2019

IMG 1426Dnia 3 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Uczniowie byli podzielenia na trzy grupy, w których mieli zajęcia sportowe na „Orliku”, grill w parku zorganizowany przez strażaków ze Szpetala Górnego oraz zajęcia w planetarium. Zapraszamy do obejrzenia tych uśmiechniętych twarzyczek uczniów........

Czytaj więcej...

Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Opublikowano: sobota, 06, lipiec 2019

IMG 12429 stycznia 2019 roku odbył się koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego już kolejny raz zbierane były datki na cele charytatywne. Uczniowie nie tylko naszej szkoły zorganizowali pokaz swoich talentów oraz była aukcja prac naszych uczniów.

Kochani uczniowie jesteście bardzo utalentowani!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji........

 

 

Czytaj więcej...

Wigilie w klasach.

Opublikowano: sobota, 06, lipiec 2019

IMG 1140Dnia 21 grudnia 2018 roku miały miejsce Wigilie w klasach.

Zapraszamy na fotorelację......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…